Apie mus

UAB „Amber Group“ – jau daugiau nei 10 metų savo veiklą sėkmingai plėtojantis autoservisas, užtikrinantis plačią įvairių paslaugų apimtį ir nepriekaištingą kokybę.  Savo veiklą pradėjęs nuo sunkvežimių ir kitos sunkiosios technikos remonto bei priežiūros, dabar autoservise teikiamos vilkikų, jų priekabų bei puspriekabių, visų tipų mikroautobusų bei lengvųjų automobilių remonto ir techninės priežiūros paslaugos.

Plečiantis darbų apimčiai ir atsiradus specializuotų paslaugų poreikiui, Amber Group atidarė naują modernų autoservisą adresu Minsko pl. 3, Vilniuje, kuriame ne tik aptarnaujamos visų rūšių transporto priemonės, bet ir montuojami naujos kartos autonominiai oro kondicionieriai VIESA. Taip pat Amber Group servise montuojamos modernios transporto priemonių apsaugos: tiesioginio vaizdo stebėjimo bei įrašymo ir įvairios signalizacijos sistemos.

Sukaupta patirtis, naujausia įranga bei profesionalūs darbuotojai – tai pagrindiniai kriterijai, dėl kurių mumis pasitiki ir mus įvertina vis daugiau klientų.